کلات دانلود مشاهده بارسلونا رئال مادرید

کلات: دانلود مشاهده بارسلونا رئال مادرید بارسلونا رئال مادرید گل راکیتیچ

گت بلاگز آذربایجان شرقی توسعه گردشگری روستایی، از مهم‌ترین اولویت‌های تبریز ۲۰۱۸ است

معاون عمرانی استاندارآذربایجان شرقی گفت: توسعه گردشگری روستایی یکی از بااهمیت ترین اولویت‌های ما در جهت تبریز ۲۰۱۸ هست.

توسعه گردشگری روستایی، از مهم‌ترین اولویت‌های تبریز ۲۰۱۸ است

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛محمدصادق پورمهدی در جلسه کارگروه توسعه روستایی و عشایری استان، افزود: گردشگران خارجی جهت استراحت در هتل به تبریز سفر نمی کنند بلکه نشانه آنها آشنایی با فرهنگ، عقاید و ظرفیت های ارزشمند مردم این خطه است و ما نیز باید با فراهم کردن مقدمات مورد نیاز جهت این امر، میزبان خوبی جهت آنان باشیم.

عبارات مهم : تبریز

وی با اشاره به نام گذاری امسال به ” اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، تحقق این شهار را بااهمیت ترین اولویت مدیریت استان دانست و گفت: تمامی دستگاه های مسئول موظفند که از این بعد در جهت تلاش جهت ایجاد اشتغال زیاد و همچنین کم کردن بیکاری بیش از پیش تلاش کنند.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود با تاکید بر لزوم توجه بیش از پیش به ظرفیت های روستاها اظهار کرد: روستاها محور توسعه همه جانبه کشور هستند و به همین علت باید ظرفیت های این بخش را در جهت کم کردن پرسشها کشور، تقویت کنیم.
پورمهدی با اشاره به نشانه گذاری ایجاد ۴۵ تا ۵۰ هزار شغل در سال در استان آذربایجان شرقی از شرکت برنامه و بودجه خواست که میزان شغل مورد نیاز در تمامی روستاها و شهرهای استان را اعلام کند.
به گفته وی، مبنای قضاوت در مورد میزان اشتغال و بیکاری استان، آمار بیمه شدگان ارائه شده است از سوی شرکت تامین اجتماعی می باشد.
وی همچنین از تمامی مدیران خواست که از این بعد با در داشتن آمار کمی در تمامی جلسات شرکت کرده و از ارائه گزارش های روتین و کلیشه ای خودداری کنند.
پورمهدی با تقدیر از همکاری بسیار خوب روستاییان با دولت جهت پیشبرد امور توسعه ای روستاها، گفت: بیش از ۶۰ درصد از کارها دولتمردان در روستاها با همکاری خود روستاییان محقق می شود که این مهم حاکی از اعتماد این قشر به دولت است و ما مدیران باید به این اعتماد ارزش و احترام قائل شویم و پرسشها این قشر را یکی بعد از دیگری برطرف کنیم.
پورمهدی با انتقاد از عدم توجه کافی به بازاریابی و فروش محصولات و صنایع دستی در کشور و بخصوص استان، گفت: از این بعد تمامی مدیران و مسئولان، مکلفند از صنایع دستی استان به عنوان هدایا در مراسمات و دیدارهای متفاوت استفاده کنند.
وی ادامه داد: این عنوان را یک مصوبه می کنیم و باید به خوبی در تمامی استان اجرا شود.
وی در بخش نهایی سخنان خود بر ضرورت توانمندترکردن روستاییان تاکید کرد و گفت: همه ما باید توانمند کردن این قشر را به مثابه توانمند کردن خواهران و برادران خود بدانیم.
انتها ی پیام/خ

واژه های کلیدی: تبریز | اشتغال | تولید و اشتغال | توسعه گردشگری | روستایی | تبریز | 2018 |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog