کلات دانلود مشاهده بارسلونا رئال مادرید

کلات: دانلود مشاهده بارسلونا رئال مادرید بارسلونا رئال مادرید گل راکیتیچ

گت بلاگز اخبار اجتماعی فیلترینگ خبر رسان تلگرام همه رشته‌های دولت در کسب و کار مجازی را پنبه می‌کند / تاج الدین

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فیلترینگ خبر رسان تلگرام همه رشته‌های دولت را در زمینه کسب و کارهای مجازی پنبه خواهد کرد و متاسفانه نقشه راه دولت را

فیلترینگ خبر رسان تلگرام همه رشته‌های دولت در کسب و کار مجازی را پنبه می‌کند / تاج الدین

تاج الدین: فیلترینگ خبر رسان تلگرام همه رشته های دولت در کسب و کار مجازی را پنبه می کند

عبارات مهم : اشتغال

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فیلترینگ خبر رسان تلگرام همه رشته های دولت را در زمینه کسب و کارهای مجازی پنبه خواهد کرد و متاسفانه نقشه راه دولت را در این زمینه خدشه دار می کند.

ناهید تاج الدین در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بودجه وزارت ارتباطات در لایحه بودجه ۹۷ چیزی حدود ۳۹ هزار میلیارد ریال یعنی تقریباً سه برابر بودجه وزارت صنعت، معدن و تجارت است و این نشان می دهد دولت بر روی ظرفیت های اینترنت جهت ایجاد اشتغال و کسب و کارهای اینترنتی حساب خاص ای باز کرده، ولی متاسفانه فیلترینگ خبر رسان تلگرام یک نقض غرض بزرگ در این زمینه محسوب می شود.

فیلترینگ خبر رسان تلگرام همه رشته‌های دولت در کسب و کار مجازی را پنبه می‌کند / تاج الدین

وی افزود: فیلترینگ خبر رسان تلگرام همه رشته های دولت را در زمینه کسب و کارهای مجازی پنبه خواهد کرد و متاسفانه نقشه راه دولت را در این زمینه خدشه دار می کند.

وی تاکید کرد: برابر بعضی آمار امروز بیش از ۶۰۰ هزار کانال تلگرامی مشغول فعالیت هستند که بیش از ۴۰ درصد آن ها فروشگاه های مجازی اند. بعضی دیگر آمار حکایت از وجود ۳۰ هزار کسب و کار اینترنتی در کشور عزیزمان ایران است که ۱۵ هزار کسب و کار در این میان همگی مجازی هستند و بخش بزرگی از این کسب و کارها بر اساس استفاده از شبکه های مجازی طرح ریزی شده است است.

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فیلترینگ خبر رسان تلگرام همه رشته‌های دولت را در زمینه کسب و کارهای مجازی پنبه خواهد کرد و متاسفانه نقشه راه دولت را

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر هدفگذاری دولت بر روی ایجاد اشتغال مجازی است که است باید از سرپا بودن خبر رسان تلگرام و دیگر شبکه های مجازی دفاع کند. علاوه بر مزیت های اشتغال، حضور مجازی در خبر رسان تلگرام و اینستاگرام به بخشی از سبک زندگی جامعه تبدیل شده است و باید جهت این سبک زندگی احترام قائل بود.

تاج الدین خاطرنشان کرد: من متوجه همه تبعات امنیتی این شبکه های مجازی در شرایط حاضر هستم ولی به نظرم فیلترینگ خبر رسان تلگرام پاک کردن صورت مسئله است در حالیکه می توان حتی از ظرفیت های خبر رسان تلگرام و شبکه های مجازی جهت گفت وگوی ملی استفاده کرد.

واژه های کلیدی: اشتغال | تلگرام | فیلترینگ | لایحه بودجه | کانال تلگرام | شبکه های مجازی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog