کلات دانلود مشاهده بارسلونا رئال مادرید

کلات: دانلود مشاهده بارسلونا رئال مادرید بارسلونا رئال مادرید گل راکیتیچ

گت بلاگز اخبار اجتماعی سود استعفای نجفی به جیب چه کسی می‌رود؟

اخبار غیر رسمی و حرف و حدیث‌های محفلی نشان می‌داد که احتمالا محمدعلی نجفی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را از فروردین ٩٧ نمی‌بیند. کسانی که این خبر را تایید

سود استعفای نجفی به جیب چه کسی می‌رود؟

سود استعفای نجفی به جیب چه کسی می رود؟

عبارات مهم : ایران

اخبار غیر رسمی و حرف و حدیث های محفلی نشان می داد که احتمالا محمدعلی نجفی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را از فروردین ٩٧ نمی بیند. کسانی که این خبر را تایید شده است می دانستند اعتقاد بودند نجفی که به مشکل حکم انتصابش از سوی وزارت کشور صادر شد و اتفاقا قرار است پرونده تخلفات مدیریتی ١٤ ساله اصولگرایان بر پایتخت را برملا کند، مدت زیادی دوام نمی آورد.

به گزارش اعتماد؛ «نجفی قرار است تنها ٦ ماه شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران باشد.» این جمله از همان وقت که محمدعلی نجفی از سوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت ریاست بهشت گزینش شد نقل گعده ها و محافل یک جریان خاص سیاسی بود که نه می خواست شکست در ریاست جمهوری را باور کند و نه حاضر بود بپذیرد دوران نشستن بر صندلی های پارلمان شهری پایتخت گذشته است.

با این حال هر چه از گزینش نجفی می گذشت فشارها زیاد می شد و اخبار غیر رسمی و حرف و حدیث های محفلی نشان می داد که احتمالا محمدعلی نجفی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را از فروردین ٩٧ نمی بیند. کسانی که این خبر را تایید شده است می دانستند اعتقاد بودند نجفی که به مشکل حکم انتصابش از سوی وزارت کشور صادر شد و اتفاقا قرار است پرونده تخلفات مدیریتی ١٤ ساله اصولگرایان بر پایتخت را برملا کند، مدت زیادی دوام نمی آورد. ادعای حضور ٦ ماهه و کوتاه مدت نجفی بر مسند شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران البته جمله ای منتسب به محمدباقر قالیباف بود که تایید نشد. معدود سیاسیونی هم بودند که از همان ابتدای مطرح شدن نام نجفی بر طبل مخالفت کوبیده و حمله را شروع کردند.

سود استعفای نجفی به جیب چه کسی می‌رود؟

مهدی محمدی، عضو شورای مرکزی جمنا در کانال تلگرامی خود نوشت: «ندایی از درون فاتحان شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید آنها هر لحظه هراسان تر می شوند از اینکه مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران دم به دم عملکرد آنها را با محمد باقر قالیباف مقایسه خواهند کرد… … من، بر خلاف خیلی ها، چندان دلواپس شهرداری اصلاح طلبان نیستم. یا کار می کنند که تازه می شوند تکرار قالیباف، یا نمی کنند، که پایتخت کشور عزیزمان ایران مدفن اصلاح طلبی پرگو و بی عمل خواهد بود.»

پس از انتشار گزارش ٥٠٠ صفحه ای شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران که از تخلفات دوره قبلی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران پرده برمی داشت هجمه ها به نجفی اوج گرفت. از مهدی چمران تا دادستانی و وزیر کشور دولت روحانی عملکرد شهردار تازه را تقبیح کردند.

اخبار غیر رسمی و حرف و حدیث‌های محفلی نشان می‌داد که احتمالا محمدعلی نجفی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را از فروردین ٩٧ نمی‌بیند. کسانی که این خبر را تایید

بدیهی بود که اصولگرایان که از اریکه قدرت در پایتخت کشور عزیزمان ایران پایین کشیده شده است بودند و نه در شورا و نه در شهرداری جایی نداشتند، از کنار رفتن زودهنگام نجفی استقبال کنند ولی در میان اصلاح طلبان نیز تمایلاتی جهت گزینش جایگزینی جهت نجفی وجود داشت.

حضور نجفی در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گر چه با اجماع ٢١ نفری اعضای شورای شهر که هر کدام عقبه حزبی متفاوتی داشتند میسر شد ولی این اجماع در رای را نباید به اجماع واقعی در نظر تفسیر کرد. دوری و جدایی نجفی از عاملان سازندگی شاید دلیلی بر عوض کردن تمایلات گروهی از اصلاح طلبان جهت رفتن نجفی از شهرداری باشد. کسانی که احتمالا به دنبال هجرت محسن هاشمی از شورا به شهرداری هستند؛ البته دیروز محسن هاشمی مدعی شد به دنبال شهردار شدن نیست.»

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | قالیباف | شهرداری | اصلاح طلب | شورای شهر | اصلاح طلبان | محمدباقر قالیباف

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog