کلات دانلود مشاهده بارسلونا رئال مادرید

کلات: دانلود مشاهده بارسلونا رئال مادرید بارسلونا رئال مادرید گل راکیتیچ

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی نحوه محاسبه قبوض آب و تبصره‌های آن چیست؟

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان میاندوآب نحوه محاسبه قبوض آب و تبصره‌های آن را تشریح کرد. 

نحوه محاسبه قبوض آب و تبصره‌های آن چیست؟

نحوه محاسبه قبوض آب و تبصره های آن چیست؟

عبارات مهم : فاضلاب

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان میاندوآب نحوه محاسبه قبوض آب و تبصره های آن را تشریح کرد.

پرویز خیرفام در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه طبق مصوبه قانونی، بندی در قبوض آب اضافه شده است است به عنوان “تبصره های قانونی”که حدود 2 ماه است بر روی قبوض آب مشترکان اعمال می شود افزود: بر اساس میزان مصرف هر یکسان مبلغ این بند به ازای هر متر مکعب 2000تا 3000 ریال محاسبه می شود و مشترکان پرمصرف مبلغ بیشتری می پردازند.

نحوه محاسبه قبوض آب و تبصره‌های آن چیست؟

وی تصریح کرد: مبلغ حاصل از این درآمد هم صرفا جهت خود هر شهر مصرف می شود و فقط جهت تعمیر خطوط انتقال آب و توسعه خطوط فاضلاب قابل مصرف است.

وی با اشاره به اینکه مبلغ آبونمان ماهیانه به ازای هر اشتراک آب و اشتراک فاضلاب 10هزار ریال است و این مبلغ هم بابت هزینه های نگهداری این شبکه از مشترکین اخذ و مصرف می شود گفت: علت متفاوت بودن این مبلغ در بعضی قبوض مشترکان هم بابت تاریخ قرائت های قبوض بوده که این مبالغ روز شمار محاسبه و بر روی قبوض اعمال می شود.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان میاندوآب نحوه محاسبه قبوض آب و تبصره‌های آن را تشریح کرد. 

خیرفام با اشاره به اینکه از سال 94 هیچ زیاد کردن تعرفه در آب نداشته ایم گفت: علیرغم شایعاتی که وجود دارد مبنی بر اینکه شرکت آب و فاضلاب نتوانسته قیمت آب را اوج ببرد ولی در عوض طی تبصره های خاص از مردم پول اضافه می گیرد؛ طرح این عنوان به هیچ وجه درست نیست و همانگونه که عنوان شد پول تبصره های قانونی جهت رفاه خود همشهریان هزینه خواهد شد.

واژه های کلیدی: فاضلاب | قانونی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog